O nas

Klimatech  to firma działająca na rynku już od ponad 10 lat, a nasi pracownicy posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Mimo tak wielu lat i równie dużej ilości pozytywnych opinii naszym celem numer jeden jest niezmiennie ciągły rozwój, który ma pozwolić na ciągłe zwiększanie grona zadowolonych Klientów poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. To właśnie nasze zaangażowanie i ciekawość w poznawaniu nowych, energooszczędnych systemów wentylacji i klimatyzacji sprawiło, że zaufało nam tak wielu Klientów!

Zaufaj naszemu doświadczeniu 

Jesteśmy dumni z tego, że znakiem firmowym w firmie Klimatech stał się zadowolony i profesjonalnie obsłużony Klient. Ich problemy i potrzeby są dla Nas najważniejsze, stąd też każdego z Nich otaczamy fachową opieką oraz zawsze służymy radami na temat instalacji klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Czujemy się zobowiązani wobec każdego Klienta, aby był on zachwycony całością realizowanych usług – zarówno z doradztwa, wykonawstwa, jak i działania samych wszystkich zainstalowanych systemów.


O firmie Klimatech

W Klimatech stale podążamy za pojawiającymi się branżowymi nowinkami technicznymi i na bieżąco wykorzystujemy je w projektach naszych instalacji. Nasi monterzy to prawdziwi specjaliści, gdyż oprócz wieloletniego doświadczenia w instalacjach i przeglądach systemów klimatyzacji oraz wentylacji, cały czas powiększają paletę własnych umiejętności, aktywnie uczestnicząc w wielu szkoleniach zarówno z zakresu montażu, jak i serwisu poszczególnych elementów. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że nic nas nie zaskoczy!

Poznaj nasze usługi:

  • realizacje obiektów z udziałem rekuperatorów,
  • instalacje wentylacji oraz profesjonalnych central wentylacyjnych,
  • kompleksowa obsługa klienta: od projektu klimatyzacji, poprzez dostawę, montaż kompletnej instalacji do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • indywidualne dobranie rozwiązania zapewniającego nie tylko komfort i wygodę, ale też minimalizację kosztów inwestycji i eksploatacji.

Współpracujemy z najlepszymi

W ofercie posiadamy urządzenia wiodących producentów, takich jak: Daikin, Panasonic, Mitsubishi, LG, Samsung, GREE, Haier, Hisensee, Toshiba, Hitachi, Kaisai, Fujitsu i inne. Bezpieczeństwo i satysfakcja klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego wszystkie nasze klimatyzatory posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.

Bezpłatna wycena

Czasami obawiamy się kontaktu z firmą zajmującą się klimatyzacją, przez pozornie wysokie koszty wyceny. Nic bardziej mylnego! W Klimatechu  nie weźmiemy za to nawet złotówki! 

Montaż klimatyzacji

Wiedza, doświadczenie oraz kwalifikacje naszych pracowników to gwarancja usług montażowych na najwyższym poziomie. W ekipach odpowiedzialnych za instalacje urządzeń klimatyzacyjnych pracują wyłącznie specjaliści posiadający certyfikaty, dyplomy i odpowiednie uprawnienia.

Potwierdzają one ich umiejętności i upoważniają do wykonania montażu danej marki.  Gwarantujemy trwałość i wysoką jakość wykonania.

Podczas montażu wielką wagę przykładamy do estetyki, czystości prowadzonych prac oraz czasu realizacji. Nasi montażyści wyposażeni są w profesjonalne narzędzia i urządzenia niezbędne do prawidłowego montażu klimatyzacji.

Przegląd klimatyzacji

Instalacja klimatyzacji to zaledwie początek! Równie ważne, jeżeli nie ważniejsze jest wykonywanie regularnych przeglądów.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzatorów wiodących marek, naprawy skraplaczy i parowników, sprawdzanie szczelności układów klimatyzacji, uzupełnienie ubytków czynnika chłodniczego. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwo otrzymali  profesjonalną pomoc z naszej strony.strony Wykorzystując naszą wiedzę oraz doświadczenie dbamy o to, aby swoje zadania wykonywać szybko, sprawnie i efektywnie, jednocześnie gwarantując naszym Klientom oczekiwane rezultaty naprawy. Z pewnością nie będą Państwo żałować wyboru naszych usług, gdyż są one wykonane z najwyższą dokładnością i starannością, aby zagwarantować Państwu zarówno pełną obsługę, jak również najwyższą satysfakcję z naszych usług.