Serwis klimatyzacji Szczecin, zachodniopomorskie

Twoja klimatyzacja nie działa tak, jak powinna? A może po prostu potrzebne są Ci przegląd lub czyszczenie klimatyzacji? W Szczecinie i innych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego zgłoś się do Klimatech. Wykonujemy gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy systemów domowych i przemysłowych.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży połączone z bogatą wiedzą i odpowiedzialnym, profesjonalnym podejściem do świadczenia usług. Dlatego możesz nam zaufać – bez względu na to, w jakim zakresie potrzebujesz wsparcia. Naprawa czy konserwacja klimatyzacji – jesteśmy do dyspozycji!

Klimatech – fachowcy z doświadczeniem

Klimatech to ekspert w zakresie klimatyzacji ze Szczecina, na którego możesz zawsze liczyć. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego pod własnym szyldem od 2009 roku, a nasi eksperci mają ponad 20 lat doświadczenia w branży HVAC. To najlepszy dowód na najwyższą jakość naszych usług związanych z naprawą, serwisem i przeglądami klimatyzacji.

Zgłoś się do nas, jeśli od partnera oczekujesz:

 • rozeznania we wszystkich typach klimatyzacji dostępnych na rynku – naprawa większości klimatyzatorów starszej i nowszej generacji nie stanowi dla nas żadnego problemu;
 • szybkiej reakcji na zgłoszony problem z klimatyzacją – serwis wykonamy w krótkim czasie i zawsze w uzgodnionym terminie. Wiemy, że od wykonania naprawy, przeglądu czy czyszczenia klimatyzacji zależą Twój komfort i bezpieczeństwo;
 • uczciwej wyceny usług związanych z serwisem klimatyzacji – cenę naszej usługi naprawy czy przeglądu przedstawimy Ci z wyprzedzeniem, żebyś wiedział, ile zapłacisz, i podjął świadomą decyzję o współpracy;
 • wysokiej kultury pracy – nasi eksperci od serwisu klimatyzacji łączą fachową wiedzę i doświadczenie z przyjaznym nastawieniem do klientów podczas wykonywania napraw;
 • precyzji wykonania serwisu klimatyzacji – działamy z dbałością o każdy szczegół, tak aby wykonana naprawa przywróciła Twój system do pełnej sprawności.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o tym, jak wygląda serwis czy przegląd klimatyzacji w Klimatech, czytaj dalej lub już teraz skontaktuj się z naszymi doradcami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji to jedna z usług Klimatech, które cieszą się największym powodzeniem. Naprawy wykonujemy na terenie Szczecina i całego woj. zachodniopomorskiego. Zapewniamy wsparcie serwisowe:

 • w ramach gwarancji – serwis gwarancyjny klimatyzacji jest dostępny dla naszych Klientów, zgodnie z ustalonymi warunkami;
 • pogwarancyjne – proponujemy korzystne stawki za naprawę, przeglądy czy czyszczenie klimatyzacji.

Zastanawiasz się, kiedy możesz potrzebować naprawy klimatyzacji? Zgłoś się do nas, np. gdy Twoje urządzenie:

 • nie włącza się lub wyłącza chwilę po uruchomieniu;
 • pracuje głośniej niż zazwyczaj;
 • działa słabo – np. czujesz, że klimatyzacja ma mniejszy nadmuch;
 • wydziela nietypowy zapach – np. czujesz, że z jednostki klimatyzacji wydobywa się woń spalenizny lub pleśni;
 • stwarza problemy ze sterowaniem – np. nie ma możliwości ustawienia docelowej temperatury albo trybu pracy klimatyzacji;
 • pojawił się wyciek wody z parownika klimatyzacji.

To typowe objawy, które świadczą o tym, że serwis klimatyzacji jest niezbędny. Im szybciej zostanie wykonana naprawa, tym mniejsze poniesiesz koszty. Zgłoś się więc do nas, gdy tylko zauważysz coś niepokojącego. Serwisant Klimatech odwiedzi Cię w Szczecinie lub innej miejscowości na terenie woj. zachodniopomorskiego i rozwiąże problem. Naprawa zostanie wykonana sprawnie i w dobrej cenie.

Przegląd klimatyzacji

Dobrze zamontowana klimatyzacja rzadko wymaga naprawy. W ramach serwisu warto także pamiętać o regularnych przeglądach instalacji. To istotne, ponieważ kiedy klimatyzacja chłodzi powietrze, pojawia się w niej wilgoć. Intensywna eksploatacja systemu sprawia, że z czasem może dojść do nieprawidłowości w jego pracy. Im szybciej zostaną wyeliminowane drobne usterki, tym większa gwarancja poprawnego, bezpiecznego działania klimatyzacji.

Właśnie dlatego zalecamy wykonanie przeglądu klimatyzacji dwa razy w ciągu roku. Najlepiej zrobić to:

 • przed rozpoczęciem sezonu letniego, czyli np. w marcu lub kwietniu;
 • po zakończeniu lata, czyli np. pod koniec września albo w październiku.

Przeglądy wykonane w tych okresach pozwolą upewnić się, że klimatyzacja działa bez zarzutu i nie jest potrzebna naprawa.

Co obejmuje przegląd klimatyzacji?

Podstawowy przegląd klimatyzacji wykonany przez serwis taki jak nasz, obejmie przede wszystkim sprawdzenie:

 • stanu filtrów urządzenia;
 • szczelności połączeń układów, a także przewodów;
 • stanu parownika, a także ogólnej kondycji jednostki wewnętrznej i zewnętrznej klimatyzatora.

Pamiętaj: przegląd klimatyzacji warto powierzyć ekspertom, którzy znają specyfikę tych urządzeń. W Szczecinie i innych obszarach woj. zachodniopomorskiego nasi fachowcy upewnią się, czy wszystko działa bez zarzutu, czy np. potrzebne jest wykonanie serwisu. Usługa przeglądu jest niedroga, a daje gwarancję bezpieczeństwa pracy systemu i przedłuża jego żywotność.


Czyszczenie klimatyzacji

Klimatyzacja generuje wilgoć. Ponadto przez filtry urządzenia, wraz z powietrzem, przepływają różnego rodzaju zanieczyszczenia. Kurz, pyłki roślin i inne cząstki organiczne – to wszystko sprzyja powstawaniu i gromadzeniu się w urządzeniu patogenów, a w szczególności grzyba i pleśni oraz bakterii. W efekcie z czasem klimatyzacja może zacząć wydzielać nieprzyjemny zapach, a co gorsza – negatywnie wpływać na atmosferę w domu czy biurze.

To właśnie dlatego tak ważne jest regularne czyszczenie klimatyzacji, a w szczególności – filtrów zamontowanych w urządzeniu. Warto pamiętać, że są to elementy przeznaczone do wielokrotnego użytku. Dlatego nie ma konieczności ich wymiany przy każdym serwisie klimatyzacji. Wręcz przeciwnie – wystarczy, że specjaliści oczyszczą je z ewentualnych patogenów.

Czyszczenie klimatyzacji warto przeprowadzać mniej więcej co 3 miesiące. Prace na terenie Szczecina i innych miejscowości w woj. zachodniopomorskim wykonają nasi specjaliści. Skontaktuj się z nimi, aby uzyskać pomoc!

Nie tylko Szczecin – nasz zasięg

W zakresie serwisu klimatyzacji – napraw, przeglądów i czyszczenia urządzeń – obsługujemy Klientów z całego województwa zachodniopomorskiego. Zgłoś się do nas, bez względu na to, czy mieszkasz w Szczecinie, czy w Koszalinie.

Zadzwoń!

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztować serwis klimatyzacji wykonany przez ekspertów Klimatech? Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać konkretną informację. Wycenę prac przedstawimy Ci bez zobowiązań. Sprawdź teraz!